اطلاعیه

به اطلاع کلیه همکاران شاغل و بازنشسته می رساند تعاونی مسکن کارکنان آموزش و پرورش منطقه 18 تهران در نظر دارد بر اساس مصوبه مجمع عمومی عادی مورخه 98/5/12 و تصویب هیئت مدیره جهت اجرا ماده 11  اساسنامه شرکت نسبت به صدور اوراق سهام به افرادیکه مطابق ماده 12  اساسنامه از 1364 تا سال 1393 به عضویت این تعاونی در آمده و خدماتی دریافت کرده و یا نکرده اند اقدام نماید .

لذا از همکاران محترم درخواست می شود پس از مطالعه دقیق توضیحات و مواد اساسنامه نسبت به تکمیل فرم از طریق لینک ذیل جهت به روز رسانی اطلاعات خود اقدام نمایند . تعاونی نیز پس از بررسی اطلاعات ارسالی نتیجه را از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد نمود .

ماده 11  اساسنامه : تعاونی ظرف مدت یک سال از تاریخ ثبت یا افزایش سرمایه، حسب مورد برای هر یک از اعضا به میزان سهامی که خریداری کرده اند ورقه سهم صادر و تحویل خواهد نمود .

ماده 12 : شرایط عضویت در تعاونی مطابق اساسنامه

الف : شرایط عمومی :

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2- عدم ممنوعیت قانونی و حجر

3- عدم عضویت همزمان در تعاونی مشابه

ب : شرایط اختصاصی :

کلیه فرهنگیان منطقه 18 تهران   

همکاران مشمول این اطلاعیه :

  1. کلیه همکاران شاغل و بازنشسته فرهنگی از سال 1364 تا سال 1393 صرف نظر از اینکه خدماتی دریافت کرده و یا نکرده اند دارای سابقه کار در منطقه 18 تهران که در زمان عضویت واجد شرایط  اختصاصی و عمومی اساسنامه بوده اند .
  2. کلیه همکارانیکه از سال 1364 تا قبل از جدایی نواحی اسلامشهر از منطقه 18 تهران با توجه به شرایط اساسنامه به عضویت این تعاونی در آمده اند.
  3. در صورت فوت اعضا یکی از ورثه قانونی می تواند نسبت به تکمیل فرم اقدام نماید.

همکاران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به جز روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل از ساعت 8/30 الی 12 با این شماره تماس حاصل نمایند : 66224242

فرم ثبت اطلاعات اعضای تعاونی مسکن کارکنان آموزش و پرورش منطقه 18 تهران